Купи!

Intex Скали за базен до 107cm

3,400.00 ден

Intex Скали за базен 107cm. Intex производ и бренд на кој можете да му верувате.
Скали за базени со максимална висина до 107cm.

Compare

Опис

Двострани Intex-скали за базен до 107cm, производ и бренд на кој можете да му верувате. Скалите се наменети за монтажни и базени со горен дел на надувување со максимална длабочина до 107cm. Имаат по 3 скалила од двете страни. Рамката е изработена од челик кој е обложен со антикорозивна заштита а, скалилата се од армирана пластика.
Скалите се дизајнирани да не го оштетат дното на базенот. Тие се цврсти, стабилни и лесни за монтирање.
Максимална тежина 120kg.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Скали за базен до 107cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…