Intex Скимер ефикасен чистач на површината на базените

1,490.00 ден

Intex Скимер ефикасен чистач на површината на базените. Прочистувач за базени. Одговара на сите модели на базени.

Compare

Опис

Intex Скимер ефикасен чистач на површината на базените. Прочистувач за базени. Одговара на сите модели на базени. Исклучително ефикасен во собирање на нечистотиите од површинскиот слој на водата, листови, мушички и сл.

Карактеристики:
-За идеална чистота на водата во базенот, се препорачува да ставате по 1 таблета на секои 5-7 дена
-Потребна е пумпа 3028L/hv

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Скимер ефикасен чистач на површината на базените”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…