Intex соларна прекривка 549x274cm

2,700.00 ден

Оваа Intex соларна прекривка ги задоволува сите стандардни потреби за заштита на вашиот базен. Одговара за Easy Set и за базени на конструкција со димензии 549x274cm.

Нема на залиха

Compare

Опис

Оваа Intex соларна прекривка ги задоволува сите стандардни потреби за заштита на вашиот базен. Одговара за Easy Set и за базени на конструкција со димензии 549x274cm. Помага за одржување на температурата на водата благодарение на затворените комори за изолација на воздух. Во исто време го спречува влезот на нечистотија од дрвја или инсекти.
Лесно се поставува, прекривката плови на површината на базенот.
Предности:
Едноставна апликација
Висока издржливост

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex соларна прекривка 549x274cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…