Intex софа

5,050.00 ден

Intex повеќенаменска софа на надувување изработена од квалитетен винил и пвц материјал. Одличен избор на софа кој се вклопува и го разубавува секој ентериер.

Compare

Опис

Intex повеќенаменска софа на надувување изработена од квалитетен винил и пвц материјал. Одличен избор на софа кој се вклопува и го разубавува секој ентериер. Софа со мека и удобна пријатна потпора за грб која ќе ви овозможи релаксирано гледање на ТВ, разгледување на списание, читање на книга. Многу лесно и брзо се надувува и издувува. INTEX U.S. компанијата е лидер на пазарот во презентирање на иновативни, висококвалитетни гумени производи на надувување.
Карактеристики:
Материјал: ПВЦ и велур.
Максимално оптоварување: 200 кг
Димензии: 203x224x66 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex софа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…