Intex фигури на надувување 1+1 гратис

350.00 ден

Intex фигури на надувување, се што е потребно за долгочасовна забава на вашите најмили ова лето, фигури со животни на надувување.

Compare

Опис

Intex фигури на надувување, се што е потребно за долгочасовна забава на вашите најмили ова лето, фигури со животни на надувување. Идеални за игра и забава на плажа,базен и во вашиот дом.
 
Димензии:
– риба 24x24cm
– диноасурус 29x15cm
– кит 33x21cm
– фламинго 25x23cm
– желка 25x23cm
– патка 22x18cm
ВЕ МОЛИМЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА НАВЕДЕТЕ КОЈА ФИГУРА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex фигури на надувување 1+1 гратис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…