Intex филтер пумпа А тип

2,900.00 ден

Оваа Intex филтер пумпа систем е дизајниран да обезбеди циркулација на вода и филтрирање за надземни базени и ќе помогне во одржувањето на водата бистра и чиста.

Compare

Опис

Оваа Intex филтер пумпа систем е дизајниран да обезбеди циркулација на вода и филтрирање за надземни базени и ќе помогне во одржувањето на водата бистра и чиста.
Лесно се инсталира, користи две цевки вклучени со пумпата. Лесно инсталирање, едноставно поврзете ги цевките кон и од вашиот базен и приклучете.
 
Карактеристики:
-2006L литри на час
-Вклучени се две црева
-110-120V
-Лесна за инсталација
-Вентил за ослободување на воздухот
-Прифаќа картриџи со A филтер големина

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex филтер пумпа А тип”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…