Intex филтер пумпа Н тип

2,300.00 ден

Оваа Intex филтер пумпа систем е дизајниран да обезбеди циркулација на вода и филтрирање за надземни базени и ќе помогне во одржувањето наводата бистра и чиста.

Compare

Опис

Оваа Intex филтер пумпа систем е дизајниран да обезбеди циркулација на вода и филтрирање за надземни базени и ќе помогне во одржувањето наводата бистра и чиста.
Лесно се инсталира, користи цевки од 32мм вклучени со пумпата. Лесно е да се постави, едноставно поврзете ги цевките кон и од вашиот базен и приклучете.

Карактеристики:
1250 литри на час
Вклучени се 2 x 32mm црева
240 волти
Лесна за инсталација
Вентил за ослободување на воздухот
Прифаќа картриџи со H филтер големина

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex филтер пумпа Н тип”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…