Intex филтер H тип

200.00 ден

Intex филтер H тип е наменет за Intex филтер пумпа H тип. Овој систем ја прочистува водата со поминување преку мембрански кертриџи.

Нема на залиха

Compare

Опис

Intex филтер H тип е наменет за Intex филтер пумпа H тип. Овој систем ја прочистува водата со поминување преку мембрански кертриџи. Сите кертриџ филтри се лесни за употреба и се ефикасни, големината на клетките на мембраната е од пет до десет микрони, што ви овозможува доволна чиста вода до три пати на ден.
Секој вид на филтер треба периодично да се чисти од нечистотија. На секои десет дена потребно е да се исчисти со репродукција.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Intex филтер H тип”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Може да ви се допаѓа и…