Intex-Фотеља на извлекување

3,590.00 ден

Intex повеќенаменската фотеља на надувување која се пушта и се прави лежај изработена од квалитетен винил и пвц материјал.

Нема на залиха

Compare

Опис

Intex повеќенаменската фотеља на надувување која се пушта и се прави лежај изработена од квалитетен винил и пвц материјал. Одличен избор на фотеља кој се вклопуват и го разубавува секој ентериер. Фотељата е со мека и удобна пријатна потпора за грб која ќе ви овозможи релаксирано гледање на ТВ, разгледување на списание, читање на книга. Многу лесно и брзо се надувува и издувува. INTEX U.S. компанијата е лидер на пазарот во презентирање на иновативни, висококвалитетни гумени производи на надувување.
Карактеристики:
Материјал: ПВЦ и велур.
Димензии: 218 x 109 x 66 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex-Фотеља на извлекување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.