Intex шарена гума 91цм

490.00 ден

Intex шарена гума 91цм. Одлична забава ова лето со Intex шарените гуми со рачка. Производ и бренд на кој можете да му верувате.

Compare

Опис

Intex шарена гума 91цм. Одлична забава ова лето со Intex шарените гуми со рачка. Производ и бренд на кој можете да му верувате. Одличен производ за игри во вода и забава. Совршен за релаксирано узивање во вода.

Возраст: 9+ год
Материјал: Винил со докажана јачина.
Димензии: 91 см

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex шарена гума 91цм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…