Купи!

Intex 3D детска вреќа за боксирање

390.00 ден

Intex 3D детските вреќи за боксирање  диносаурус, делфин и тигар се одлична долгочасовна забава за вашето дете. Се вклопуваат во секоја детска соба и секој простор.

Compare

Опис

Intex 3D детските вреќи за боксирање  диносаурус, делфин и тигар се одлична долгочасовна забава за вашето дете. Се вклопуваат во секоја детска соба и секој простор. Едноставни за надувување, преносливи и издржливи. Лесна за складирање и транспорт. Не зафаќаат многу простор овие 3D детски вреќи за боксирање. Изработени од издржлив PVC материјал. За возраст +3г.
 
Димензии: 98x44cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА КОЈА ФОРМА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex 3D детска вреќа за боксирање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…