Intex Air Furniture фотелја

1,700.00 ден

Intex Air Furniture фотелја на надувување. Intex повеќенаменската фотелја на надувување е изработена од квалитетен пвц материјал.

Compare

Опис

Intex Air Furniture фотелја на надувување. Intex повеќенаменската фотелја на надувување е изработена од квалитетен пвц материјал. Одличен избор на фотелја кој се вклопуват и го разубавува секој ентериер. Фотелјата е мека и удобна ќе ви овозможи релаксирано гледање на ТВ, разгледување на списание, читање на книга. Многу лесно и брзо се надувува и издувува. INTEX U.S. компанијата е лидер на пазарот во презентирање на иновативни, висококвалитетни гумени производи на надувување.
Карактеристики:
-Бои: розева и проѕирна
-Материјал: ПВЦ
-Димензии: 137 x 127 x 74 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Air Furniture фотелја”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…