Intex Deluxe Aluminum Oars весла за чамец

690.00 ден

Intex Deluxe Aluminum Oars весла за чамец

Compare

Опис

Карактеристики на производот:
-Димензии на производ: 121 x 15 x 3.5 см
-Тежина на пакувањето: 1 кг
-Материјал: пластика

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Deluxe Aluminum Oars весла за чамец”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.