Intex Dino мускули за пливање

250.00 ден

Intex Dino мускули за пливање со прекрасен дизајн за стекнување на основните вештини на пливање на вашите најмили. Пливањето е многу корисно за човечкото тело, а особено за децата за развој на мускулите и коските.

Compare

Опис

Intex Dino мускули за пливање со прекрасен дизајн за стекнување на основните вештини на пливање на вашите најмили. Пливањето е многу корисно за човечкото тело, а особено за децата за развој на мускулите и коските.
Димензии: 20x23cm
Возраст: 3-6 години од 18-30kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Dino мускули за пливање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…