Intex Dinoland детски забавен центар

4,790.00 ден

Intex Dinoland детски забавен центар. Претворете го дворот во спортски воден парк со Intex Dinoland детскиот забавен центар.

Compare

Опис

Intex Dinoland детски забавен центар. Претворете го дворот во спортски воден парк со Intex Dinoland детскиот забавен центар. Забавен базен џунгла исполнет со лизгалка, диносаурус кош, топки, прскалка и многу повеќе. Одлична забава за вашите најмили ова лето.

Карактеистики:
-Димензии:302x229x112cm
-Капацитет на полнење со вода 280L

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Dinoland детски забавен центар”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…