Intex Dura-Beam Deluxe воздушен душек 152x203x46cm со вградена пумпа

4,800.00 ден

Разбудете се наспани и одморени со префинето чуство на спиење како на воден кревет.

Нема на залиха

Compare

Опис

Разбудете се наспани и одморени со префинето чуство на спиење како на воден кревет. Удобниот и практичен Intex Dura Beam Deluxe душек со елегантен изглед ќе сакате да ја користите секојдневно, не само во моменти кога ќе ви дојдат гости или кога одите на одмор или кампување. MICRO-FIBER технологијата овозможува голем век на траење. Содржи вградена пумпа за надувување и издишување и специјална торбичка за складирање. Антиалергиска без бактерии и паразити како во класичните душеци.

Димензии: 152x203x46cm
Издржливост: 273kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Dura-Beam Deluxe воздушен душек 152x203x46cm со вградена пумпа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…