Intex Explorer 100 Pro чамец

1,700.00 ден

Intex Explorer 100 Pro чамец за еден возрасен или две деца погоден за секоја пригода на вода ова лето. Комбинација од цврста структура со безбедност при користење.

Compare

Опис

Intex Explorer 100 Pro чамец за еден возрасен или две деца погоден за секоја пригода на вода ова лето. Комбинација од цврста структура со безбедност при користење. Во чамецот е вграден специјален држач за весла, што е идеално решение за почетници љубители на забавата во вода. Изработен е од квалитетен и издржлив винил.
Има три независни комори за надувување. Покрај тоа, околу чамецот е прикачено јаже, што го олеснува неговото зграпчување во случај на неконтролирано превртување. Поради неговите димензии, чамецот може да го носите со себе насекаде без разлика дали одите на море, или можеби на езеро. Портокаловата боја го прави чамецот видлив и го истакнува – ќе внимавате на вашето дете! Капацитет: еден возрасен или две деца или 80 кг
Димензии: 160x94x29 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Explorer 100 Pro чамец”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…