Intex Fiber Tech Technology Душек на надувување 203cm x 183cm x 25cm

1,990.00 ден

Intex Fiber Tech Technology Душек на надувување 203cm x 183cm x 25cm. Секој дом треба да го има Intex душекот на надувување.

Нема на залиха

Compare

Опис

Intex Fiber Tech Technology Душек на надувување 203cm x 183cm x 25cm. Секој дом треба да го има Intex душекот на надувување. Неопходен за секое семејство без разлика дали ќе одите на одмор, патување или ќе имате гости на посета.

Лесно пренослив и едноставен за складирање. Ќе уживате во апсолутна удобност во сите околности, благодарение на хоризонталната клеточна структура на Fiber Tech Technology.
Карактеристики:
Воздушно заклучување
Fiber Tech Technology обезбедува подобра удобност и стабилност
Вентилот 2-во-1 има екстремно широки отвори за брзо надувување и празнење
Максимална носивост до 273 кг
За 2 лица
Димензии: 183 x 203 x 25 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Fiber Tech Technology Душек на надувување 203cm x 183cm x 25cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…