Intex Fishing Fun Play детски забавен центар

3,490.00 ден

Intex Fishing Fun Play детски забавен центар. Претворете го дворот во свој воден парк со Fishing Fun Play детскиот забавен центар.

Compare

Опис

Intex Fishing Fun Play детски забавен центар. Претворете го дворот во свој воден парк со Fishing Fun Play детскиот забавен центар. Забавен базен исполнет со лизгалка, палма прскалка, риби, отстранливи топки, и многу повеќе. Одлична забава за вашите најмили ова лето.

Карактеистики:
-Димензии: 218 x 188 x 99 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Fishing Fun Play детски забавен центар”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…