Купи!

Intex Little Dino детски забавен центар

3,000.00 ден

Претворете го дворот во свој воден парк со Intex Little Dino детски забавен центар. Забавен базен исполнет со водена лизгалка, палма фонтана која се поврзува на градинарско црево и диносаурус на надувување.

Compare

Опис

Претворете го дворот во свој воден парк со Intex Little Dino детски забавен центар. Забавен базен исполнет со водена лизгалка, палма фонтана која се поврзува на градинарско црево и диносаурус на надувување. Одлична забава за вашите најмили ова лето.
 
Димензии:191x152x58 cm
Капацитет 143 литри
Препорачана возраст 2+

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Little Dino детски забавен центар”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…