Купи!

Intex сет за чистење базен

1,390.00 ден

Intex сет за чистење базен. Чистењето на базен е обично непријатна и заморна работа, но неопходно е да се чуваат ѕидовите и дното на базенот чисти.

Compare

Опис

Intex сет за чистење базен. Чистењето на базен е обично непријатна и заморна работа, но неопходно е да се чуваат ѕидовите и дното на базенот чисти. Ова влијае на безбедноста на користењето на базенот, како и на чистотата на водата во неа. Задачата, сепак, ќе биде многу полесна со додатоците од комплетот за чистење. Со овој сет за чистење можете да бидете сигурни дека вашиот базен ќе биде убав и чист. Сетот се состои од четка, вакум собирач со (лесно поврзување со цревото од филтер пумпата) и мрежа за чистење базени.
 
Рачка и црево не се вклучени во сетот.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex сет за чистење базен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…