Intex Pool School Deluxe елек за пливање

440.00 ден

Нека вашето дете уживаат во релаксирано и безбедно пливање со Intex pool school deluxe елекот за пливање. Мора да имате придружник додека учите да пливате!

Compare

Опис

Нека вашето дете уживаат во релаксирано и безбедно пливање со Intex pool school deluxe елекот за пливање. Мора да имате придружник додека учите да пливате!
Удобниот дизајн на овој елек го прави идеален за било кој спорт во вода вклучувајќи го пловењето, едрењето или пливањето. Изработен е од висококвалитетен винил, има можност за прилагодување и токи за брзо ослободување кои овозможуваат вашето деце да се чувствува побезбедно во вода. Лесно се облекува и соблекува и е доста удобен за носење. Со три воздушни комори, елекот лесно се надувува и издишува.
Издржлив и со атрактивен изглед
Пластичните делови за закопчување се целосно безбедни и специјалниот дизајн овозможува голема мобилност во вода. Наменет е за напредни часови по пливање, помага да се одржат децата на површина, додека учат различни техники на пливање. Жолтата боја дава современ и атрактивен изглед. Исто така, бидеќи овој елек е од траен винил, тоа го прави долгогодишен придружник во пливање на вашите најмили.
 
Бренд: Intex
Препорачана возраст: 3 до 6 години
Димензии: 50x47cm
Изработени од висококвалитетен винил
Располага со две токи за брзо ослободување и три воздушни комори за максимална удобност
Атрактивен и модерен дизајн

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Pool School Deluxe елек за пливање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…