Intex- Princess замок

2,290.00 ден

Intex- Princess замок, интересно, удобно и забавно место за вашите најмили.

Compare

Опис

Intex- Princess замок, интересно, удобно и забавно место за вашите најмили. Специјално дизајниран за децата, го подобрува препознавањето на боите, координацијата на рацете и очите, исто така ја негуваат нивната независност. Прекрасно е и за интеракцијата родител дете.
Ставете ги вашите деца внатре, оставете ги да уживаат и да се забавуваат. Нека учат додека се забавуваат!
Кога играта ќе заврши, едноставно соберете го. За надворешна и внатрешна употреба.
Димензии: 104х104х130cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex- Princess замок”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…