Intex relax фотеља за во вода

590.00 ден

Intex relax фотеља за во вода за целосно опуштање на плажа или на базен.

Compare

Опис

Intex relax фотеља за во вода за целосно опуштање на плажа или на базен. Изработена од винил со дебелина од 0,25mm и се состои од две воздушни комори. Држачот за пијалок и рачките ја прават идеална за целосно уживање.
Димензии: 152x99cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Intex relax фотеља за во вода”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Може да ви се допаѓа и…