Intex Ride On Фламинго

1,490.00 ден

Compare

Опис

Intex Ride On Фламинго. Одлична забава ова лето со ride on фламингото од брендот Intex. Производ и бренд на кој можете да му верувате. Одличен производ за игри во вода и забава. Идеален за совршена релаксација.

Максимална тежина до 90 кг.
Материјал: Винил со докажана јачина.
Димензии: 142 x 137 x 97 см

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Ride On Фламинго”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…