Intex River Run црвена фотелја

2,000.00 ден

Intex River Run црвена фотелја која ви нуди многу забава во вода, но исто така е идеална за целосно опуштање во вода и уживање во сонцето. Интегрираниот наслон и држачот за пијалок само ја надополнуваат удобноста за комплетна релаксација Со помош на “Connect системот” можете да се поврзете со неколку пријатели и заедно да пловите како еден пловен објект.

Compare

Опис

Intex River Run црвена фотелја која ви нуди многу забава во вода, но исто така е идеална за целосно опуштање во вода и уживање во сонцето. Интегрираниот наслон и држачот за пијалок само ја надополнуваат удобноста за комплетна релаксација Со помош на “Connect системот” можете да се поврзете со неколку пријатели и заедно да пловите како еден пловен објект.
Карактеристики:
Димензии: 130cm x 126cm
Материјал: 0.45mm квалтетен и траен винил
Средишниот дел е од дрежа која пропушта вода и ви овозможува ладење
Интегрираниот наслонот обезбедува дополнителна удобност
Две воздушни комори
2 цврсти рачки
Вграден држач за пијалок
Со помош на конекторите можете да се поврзете со неколку пријатели и заедно да пловите како еден пловен објект
Предупредување:
Само за пливачи!
Не се погодни за лица помлади од 14 години!
Максимално оптоварување: 80kg.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex River Run црвена фотелја”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…