Intex Transparent фотелја

1,300.00 ден

Intex Transparent фотелја за во вода за целосно опуштање на плажа или на базен. Изработена од винил со мрежа за седење за дополнителна удобност. Идеална за целосно уживање.

Compare

Опис

Intex Transparent фотелја за во вода за целосно опуштање на плажа или на базен. Изработена од винил со мрежа за седење за дополнителна удобност. Идеална за целосно уживање.
Димензии: 104x102cm
До 90kg
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Transparent фотелја”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…