Intex Wet Set Базен 166 x 100 x 25cm

1,290.00 ден

Intex Wet Set Базен 166 x 100 x 25cm. За незаборавно лето на вашите најмили Intex Wet Set Базенчето.

Compare

Опис

Intex Wet Set Базен 166 x 100 x 25cm. За незаборавно лето на вашите најмили Intex Wet Set Базенчето.
Базенчето е изработено од квалитетен винил и е во согласност со сите стандарди за квалитет и безбеднот.
Димензии: 166 x 100 x 25cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Wet Set Базен 166 x 100 x 25cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…