Купи!

It’s a boy/girl латекс балони за откривање на полот

390.00 ден

It’s a boy/girl латекс балони за откривање на полот. Идеален декор за забава или настан поврзани со новороденче.

Compare

Опис

It’s a boy/girl латекс балони за откривање на полот. Идеален декор за забава или настан поврзани со новороденче.
Ги добивате спакувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “It’s a boy/girl латекс балони за откривање на полот”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.