It’s a boy/girl латекс балони сет од 100

450.00 ден

It’s a boy/girl латекс балони идеален декор за секоја забава или настан поврзани со новороденче.

Compare

Опис

It’s a boy/girl латекс балони идеален декор за секоја забава или настан поврзани со новороденче.
Ги добивате спакувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.
Количина: 100 балони
Во пакување добивате само It’s a Boy или It’s a Girl балони, не се мешани.
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈ ДЕЗЕН ВИ Е ПОТРЕБЕН!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “It’s a boy/girl латекс балони сет од 100”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…