Keep Simple сет за топол напиток

590.00 ден

Модерен и квалитетен сет за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, чај и слично.

Нема на залиха

Compare

Опис

Keep Simple сет за топол напиток. Модерен и квалитетен сет за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, чај и слично. Сетот се состои од 1 шоља, тацна и лажичка.

Идеална идеа за креативен подарок.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Keep Simple сет за топол напиток”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…