Ladybug сложувалка од 104pcs со 3D очила

350.00 ден

Ladybug сложувалка од 104pcs со 3D очила за возбудливо тродимензионално гледање. Целосно посветени на децата.

Compare

Опис

Ladybug сложувалка од 104pcs со 3D очила за возбудливо тродимензионално гледање. Целосно посветени на децата. Сложувалката се состои од слика што ги отсликува ликовите кои најмногу ги сакаат децата. Вклучувањето на слики со светли и интензивни бои помага во развивањето на вештините за набудување, логика и умешност. Квалитетот на материјалите и ексклузивната техника на печатење гарантираат слика која секогаш е убава, жива и колоритна, за долгочасовна забава. Сложувалката е изработена од високо квалитетни еколошки материјали.
 
Димензии:33.5 х 23.5cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ladybug сложувалка од 104pcs со 3D очила”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…