LED завеса 3х1.8м

1,290.00 ден

Разубавете го вашиот дом во секоја пригода и прослава.

Нема на залиха

Compare

Опис

Разубавете го вашиот дом во секоја пригода и прослава. Создадете магија со помош на LED завесата која ќе ви овозможи вистинска сензација.
Едноставен и лесен начин за декорирање на вашиот дом во кратко време!
Идеална за секоја пригода!
Може да се користи во домот и надвор од него. Надвор од домот користете ја со продолжен кабел наменет за надворешна употреба.
Вистинско декоративно решение за вашиот дом!
LED завесата можете да ја користите не само за време на празниците, туку и за добра забава во вашиот дом: свадби, декорирање на градини, венци, дрвја, грмушки, живи огради, огради, столбови, прослави, ресторани, барови, или секаде каде што е потребна светла декоративна светлина.
Бидеќи се LED трошат многу малку електрична енергија што ги прави енергетско ефикасни.

Бои: бела светлина/црн кабел.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LED завеса 3х1.8м”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…