LED завеса 3x2m

1,490.00 ден

Создадете магија со помош на LED завеса која ќе ви овозможи вистинска сензација. Разубавете го вашиот дом во секоја пригода и прослава.

Compare

Опис

Создадете магија со помош на LED завеса која ќе ви овозможи вистинска сензација. Разубавете го вашиот дом во секоја пригода и прослава.
Едноставен и лесен начин за декорирање на вашиот дом во кратко време!
Идеална за секоја пригода!
Може да се користи во домот и надвор од него. Надвор од домот користете ја со продолжен кабел наменет за надворешна употреба.
Вистинско декоративно решение за вашиот дом!
LED завесата можете да ја користите не само за време на празниците, туку и за добра забава во вашиот дом: свадби, декорирање на градини, венци, дрвја, грмушки, живи огради, огради, столбови, прослави, ресторани, барови, или секаде каде што е потребна светла декоративна светлина.
Бидеќи се LED трошат многу малку електрична енергија што ги прави енергетско ефикасни.
 
Бои: бела и жолта светлина бел кабел.
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА НА СВЕТЛИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

1 преглед за LED завеса 3x2m

  1. 5 out of 5

    Tatjana

    жолти сијалички

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…