LED огледало за шминкање на допир со 4 ламби

950.00 ден

LED огледало за шминкање на допир со 4 ламби. Нанесувањето на шминка во текот на ноќта веќе не е проблем!

Compare

Опис

LED огледало за шминкање на допир со 4 ламби. Нанесувањето на шминка во текот на ноќта веќе не е проблем! LED огледалото ќе го направи вашиот одраз да изгледа како да е на дневна светлина. LED светилките имаат задача да симулираат дневна светлина, која лесно може да се намали со само еден допир. Ако сакате да ги вклучите LED светлата на огледалото притиснете нежно на копчето на екранот од огледалото. За да ја исклучите светлина, доволно е да го задржите прстот на малиот круг на огледалото и светлината ќе почне да се намалува. Намалувањето на светлината ви овозможува да се создаде оптимална количина на светлина за нанесување на шминка. Наоѓање на вашиот совршен агол од 360 °. Механизмот на ротација ќе ви овозможи да го видите вашето лице од сите можни агли, што во голема мера ќе ви помогне при нанесување на шминката.

Спецификации:
-Димензии: 25x18cm
-Материјал: ABS
-Извор на светлина: LED
-Напојување: 4x AA батерии (не се вклучени) и USB кабел за приклучување во струја

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LED огледало за шминкање на допир со 4 ламби”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…