LED светло човек пајак

300.00 ден

LED светло човек пајак, ако ја повлечете светилката, светлото автоматски се вклучува. Светлина на кое било место каде што не е можно да се инсталира светилка. На пример во шкафот, во шаторот кога кампувате или покрај креветот во детската соба.

Compare

Опис

LED светло човек пајак, ако ја повлечете светилката, светлото автоматски се вклучува. Светлина на кое било место каде што не е можно да се инсталира светилка. На пример во шкафот, во шаторот кога кампувате или покрај креветот во детската соба.
 
Работи со батерија: да
Тип на батерија: 3 x AAA (не се вклучени)
Боја сина
Совршена за секоја детска соба
Потрошувачка на енергија: 0,5 вати
Светлосен флукс во лумени: 68 лумени
Животен век: 20.000 часа
Циклуси на префрлување: 20.000 x
Светла боја: 6500K дневна светлина / ладно бело
 
Изворот на светлина е трајно инсталиран и не може да се менува.
 
Димензии:
Дијаметар и ширина: 55mm
Висина без кабел: 165mm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LED светло човек пајак”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…