Led столна лампа

390.00 ден

Најпрактичната Led столна лампа за секој дом. Иновативниот дизајн овозможува да ја поставите каде и да посакате на маса, на биро, на полица или да се закачи некаде со помош штипката.

Нема на залиха

Compare

Опис

Најпрактичната Led столна лампа за секој дом. Иновативниот дизајн овозможува да ја поставите каде и да посакате на маса, на биро, на полица или да се закачи некаде со помош штипката. Led столната лампа има вградена литиумска лед батерија која дава и до 3часа светлина пред повторно да ја полните. Може да работи најизменично вклучена во струја или на батерија.
Има 3 нивоа на светлина.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Led столна лампа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…