Led хулахоп

490.00 ден

Никое дете нема да остане рамнодушно на овој Led хулахоп со интегрирани трепкачки LED диоди. Прекрасни светлосни ефекти, идеален за темни простории или ноќе.

Compare

Опис

Никое дете нема да остане рамнодушно на овој Led хулахоп со интегрирани трепкачки LED диоди. Прекрасни светлосни ефекти, идеален за темни простории или ноќе.
Лесно активирање со нежно допирање на гумата. Светлото ќе се исклучи по 12-14 секунди и повторно ќе се активира доколку се движите побрзо.
Работи на батерии.
Внимавајте на безбедносните упатства
Варијанти на бои: розова/сина, зелена/сина или портокалова/жолта
Препорачана возраст: 4+
Изработен од полиетилен
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Led хулахоп”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…