Купи!

LED 20 Капки соларни светилки 5м

690.00 ден

LED 20 Капки соларни светилки 5м. Додадете дополнитешна новогодишна атмосфера во вашиот дом или вашиот двое.

Compare

Опис

LED 20 Капки соларни светилки 5м. Додадете дополнитешна новогодишна атмосфера во вашиот дом или вашиот двое. Модерни,артистички, безбедни за животната средина, лесни и што е најважно долготрајни и економични соларни светилки. Се полнат на сончева светлина.
Завесата е составена од 20 светилки 5m поврзани со лед лента.
Достапни бои: топла бела и жолта боја.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LED 20 Капки соларни светилки 5м”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…