Made with love рамка со отпечаток

550.00 ден

Забележете ги бесценетите спомени од раѓањето на вашето бебе со стил во оваа рамка со простор за фотографија, отпечаток од рачето и ноџето на вашето малечко и податоци од раѓањето.

Compare

Опис

Забележете ги бесценетите спомени од раѓањето на вашето бебе со стил во оваа рамка со простор за фотографија, отпечаток од рачето и ноџето на вашето малечко и податоци од раѓањето. Содржи се што ви треба за да создадете ваш персонализиран спомен. Лесен начин да создадете спомен кој ќе трае.
Рамката е достапна во две бои: светло розева и светло сина и светло сина
Димензии на производот: 37 х 24.5сm.
Доаѓа во сет со мастило
 
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Made with love рамка со отпечаток”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…