Moose & Reindeer луксузен сет од две шолји за топол напиток

450.00 ден

Moose & Reindeer луксузен сет од две шолји за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, чај и слично.

Нема на залиха

Compare

Опис

Moose & Reindeer луксузен сет од две шолји за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, чај и слично. Сетот се состои од 2 шолји со 2 дрвени капачиња и 2 лажички.
Совршена идеа за креативен подарок.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Moose & Reindeer луксузен сет од две шолји за топол напиток”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…