Mouse чинија

250.00 ден

Прекрасна декоративна Mouse чинија за совршено послужени колачиња, грицки, овошје и се што ќе посакате. Секој оброк на вашите најмили, ќе биде омилен во оваа чинија.

Нема на залиха

Compare

Опис

Прекрасна декоративна Mouse чинија за совршено послужени колачиња, грицки, овошје и се што ќе посакате. Секој оброк на вашите најмили, ќе биде омилен во оваа чинија.
Димензија: 24.5 x 23cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Mouse чинија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…