Intex гума со звезди

350.00 ден

Одлична забава ова лето со оваа Intex гума со звезди. Одличен производ за долдотрајни игри во вода и забава.

Compare

Опис

Одлична забава ова лето со оваа Intex гума со звезди. Одличен производ за долдотрајни игри во вода и забава.
Има и рачки за дополнителна безбедност во водата. Совршена за релаксирано уживање во вода.
 
Возраст: 8-12 год.
Материјал: Винил со докажана јачина.
Димензии: дијаметар 91cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex гума со звезди”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…