Pal Play лизгалка со приклучок за вода

9,990.00 ден

Pal Play лизгалка со приклучок за вода која едноставно се собира и се става во употреба.

Нема на залиха

Compare

Опис

Pal Play лизгалка со приклучок за вода која едноставно се собира и се става во употреба. Приклучете го цревото на лизгалката и играта може да започне. Кога вашите најмили ќе завршат со играње едноставно преклопете ја и складирајте ја некаде каде нема да ви пречи. Лесно се поставува за надворешна употреба.
Препорачана возраст 2-7 години.
Изработена е од траен пластичен материјал со УВ
Димензии – 220 x 230 x 140cm.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Pal Play лизгалка со приклучок за вода”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…