Rainbow декорација со балони

690.00 ден

Rainbow декорација со балони , совршена за роденденски забави, венчавки, крштевки и друг тип на свечености. Идеален декор кој ќе изнуди насмевка на лицето на славеникот.

Compare

Опис

Rainbow декорација со балони , совршена за роденденски забави, венчавки, крштевки и друг тип на свечености. Идеален декор кој ќе изнуди насмевка на лицето на славеникот.
Балоните ги добивате спакувани, ненадувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.
 
Сетот се состои од:
*20 vintage avocado зелени балони
*20 розеви балони
*18 жолти мат балони
*20 светло сини балони
*1 голем син балон
*1 голем розев балон
*60 балони во бела, светло сина и темно сина боја
*1 лента за балони 5м

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Rainbow декорација со балони”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…