Купи!

Scarlet-Бокал за подгревање на вода

650.00 ден

Бокал за подгревање на вода од нерѓосувачки челик со автоматско исклучување за заштита. Овој бокал е со ротациона основа за 360 степени за безжично лесно полнење на бокалот и користење.

Compare

Опис

Бокал за подгревање на вода од нерѓосувачки челик со автоматско исклучување за заштита. Овој бокал е со ротациона основа за 360 степени за безжично лесно полнење на бокалот и користење.
Карактеристики
-2L вода
-Моќност 220 / 240V

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Scarlet-Бокал за подгревање на вода”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…