Sokany-Тостер за лепчиња

990.00 ден

Sokany-Тостер за лепчиња. Тостер за лепчиња со два отвора за две лепчиња.

Compare

Опис

Sokany-Тостер за лепчиња. Тостер за лепчиња со два отвора за две лепчиња.
Три во едно функции:
– загревање (со индикаторско светло)
– нагло прекинување на оерацијата пред завршување на времето
– одмрзнување на пецива (со индикаторско светло)
-Тајмер – 7 нивоа на печење
-Автоматско исфрлање на лепчето и гасење по завршување на операцијата
-Автоматско центрирање на печењето
-Функција за високо подигање за помали парчиња леб
-Сад за трошки за полесно чистење
-Anti-slip ногарки
-Должина на кабел: 85 cm
-Моќност: 700 W

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Sokany-Тостер за лепчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…