Sonar пегла за коса

790.00 ден

Вашата коса ќе изгледа одлично со Sonar пеглата за коса.

Compare

Опис

Вашата коса ќе изгледа одлично со Sonar пеглата за коса. За само неколку минути ќе имате совршена фризура како од фризерски салон.

Многу практична и ефикасна. Пеглата е опремена со технологија за брзо загревање, така што брзо се загрева до саканата температура. Има повеќе нивоа на подесување на температурата кои се движат од 100-200 степени Целзиусови. Исто така кабелот има можност да ротира 360 степени.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Sonar пегла за коса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…