Sonar Wave Envy за совршена брановидна коса

990.00 ден

Sonar Wave Envy за совршена брановидна коса како од фризерски салон.

Нема на залиха

Compare

Опис

Sonar Wave Envy за совршена брановидна коса како од фризерски салон.
Плочите се тројно обложени за заштита на косата од оштетување и за совршено хомогена дистрибуција и константна топлина за сјајна и мека коса и оптимални резултати. Идеален за создавање кадрава и брановидна коса.
Карактеристики:
Термостат за подесување на температурата (120 ° -160 ° -200 ° C)
360 степени ротирачки кабел
Димензии: 30,5 x 6 cm
Дијаметар на цилиндар: 1,8cm.
Напојување: AC220V 60Hz.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Sonar Wave Envy за совршена брановидна коса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…