Star&Moon луксузен сет за топол напиток сет од 3

890.00 ден

Star&Moon луксузен сет за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, чај и слично.

Нема на залиха

Compare

Опис

Star&Moon луксузен сет за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, чај и слично. Сетот се состои од 3 шолја со 3 тацни.
Совршена идеа за креативен подарок.
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОИ БОИ ВИ СЕ ПОТРЕБНИ!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Star&Moon луксузен сет за топол напиток сет од 3”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…